Kolejne pracowite popołudnie:)  kobitki ogarnięte i co najważniejsze zadowolone 🙂

Za nami już pierwsze warsztaty świąteczne! W piątek, 20 listopada nauczyliśmy się robić tradycyjne pająki ze słomy i papieru. Do świąt jeszcze trochę czasu – mocno wierzymy, że uda nam się z nich przygotować ciekawą dekorację. Dziękujemy Pani Ninie Drozdowskiej za poprowadzenie zajęć i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Cześć, mam na imię Basia. Moją pasją jest florystyka i rękodzieło – moje ulubione techniki to decoupage, wiklina papierowa i ozdoby z masy solnej. Zajmuję się również układaniem fryzur i ozdabianiem paznokci. W tym miejscu chcę się dzielić z Wami swoimi pracami i pomysłami.

Tegoroczny wieniec dożynkowy Sołectwa Żurawnica powstawał w drugiej połowie sierpnia. Pracowały nad nim Panie z naszego Stowarzyszenia: Barbara Hajduk, Maria Hajduk, Agnieszka Ordyniec, Ewa Bartnik, Justyna Wasąg, Wiesława Kurzawska i Krystyna Balicka. W galerii możecie zobaczyć, jak powstawał wieniec oraz jak wyglądała delegacja na Dożynki Gminne w Zwierzyńcu 🙂

Pierwszego dnia VII Forum Kobiet Aktywnych rozstrzygnięto konkurs „Kobieta Aktywna Lubelszczyzny 2015”. Laureatką w kategorii „Autorka inicjatywy społecznej roku” została Ewa Bartnik z Żurawnicy – prezes naszego Stowarzyszenia.